The most patient photographer with kids ever and yet very professional!Very kind,and I am absolutely in love with her work!
More than happy costumer! 👏🏻👍🏻😊

Netka – rodinné

Doporučuji – je slabé slovo. Prostě s Marleen musíte fotit a pochopíte 😎 Ano, vše bylo na jedničku s hvězdičkou – tedy s pěti hvězdičkami 😀 Proč? Protože je to člověk v krásném balení (skvělý fotograf, úžasný člověk, rádce..). Na fotkách, které jsou mimochodem nádherné, je vidět, že do nich dává i své ❤️ a to je nejvíc!!! DĚKUJI.

Danča

Marleen má neuvěřitelný cit pro fotky. Dokáže na fotku přenést vnitřní i vnější krásu. Její fotky jsou zářivé, smyslné, sexy. Prostě jsou vším, čím chce každá žena aspoň jednou v životě být ❤️

Mili – boudoir

Moc děkuji za úžasný zážitek. Focení s Marleen bylo mým snem a dnes se mi splnilo. Všem vřele doporučuji splnit si svůj sen a nechat si udělat nezapomenutelné fotografie!!!

Lucka – film noir, boudoir

Mile dámy a paní, pokud přemýšlíte o krásných fotkách už dlouho a nevíte kam, určitě mohu doporučit tuhle veselou milou a usměvavou fotografku, která vás nejen vyfotí ale dá vašim fotkám kouzlo. S její prácí budete spokojeny a věřím, že se k ni rády vrátíte zpátky třeba i za nějaký čas.

Markét – boudoir

Marleen je ohromně šikovná fotografka a já jsem ráda, že jsem se odvážila ji oslovit a poprosit o spolupráci 🙂 Ideální je, že si s vámi nejdříve dá schůzku mimo ateliér a pobavíte se o tom, co si představujete, co by si představovala ona.. Poradí, vysvětlí, domluví se s vámi na datu. Ateliér je skvěle vybaven, postará se o vás šikovná vizážistka.
Marleen je jistě zvyklá pracovat s lidmi, kteří stojí před objektivem poprvé, takže není pro ni problém se tomu přizpůsobit. I když se nepovažuji za člověka vyhledávajícího foťák, s ní jsem si to vyloženě užila. Čas utekl rychle a já měla pocit, že jsem si užila výborný relax. A výsledek? Ohromující! Zřejmě má kouzelný foťák 🙂
S radostí doporučuji všem! A já se těším, že se s Marleen uvidím někdy opět v ateliéru 🙂
Ještě jednou moc děkuju! O:)

Anetka – film noir fotografie

Když jsem se dozvěděla, že jsem těhotná, začala jsem toužit po těhotenských fotografiích a hledala fotografku, která by dokázala výjimečně zachytit toto krásné období života.
Na doporučení své nejlepší kamarádky jsem navštívila stránky Marleen a její fotografie mě okouzlily.
Focení s Marleen v krásném ateliéru bylo pro mě úžasným zážitkem se skvělým výsledkem v podobě nádherných fotografií!
Kdo toužíte po výjimečných fotografiích zachycujících především ženskost a krásu, neváhejte Marleen oslovit!

Peťa – těhotenské fotografie

Nemůžu jinak než doporučit všemi deseti. Holky neváhejte s oslovením Marleen. Já se dlouho bála a nakonec to stálo fakt za to. Fotky nádherné, domluva špičková a atmosféra při focení úplně uvolněná, pohodová a hlavně – podporující!!! O krásném ateliéru už ani nemluvím. Super a doufám v další budoucí spolupráci.

Anetka – boudoir

Asi pred rokem jsem zahledla stranku teto skve fotografky a zaujaly mne fotky v noir filmu, dlouho jsem odolavala,ale ted se naskytla prilezitost a ja fotky od Marleen pouzila jako darek k pritelovym narozeninam. Nejem,ze Marleen je uzasna fotografka,ale i skvela zenska, ktera ma cit pro ty nejkrasnejsi fotky,ale taky umi u foceni naladit na tu spravnou vlnu bez jedineho slova, mam obrovsky zazitek a na odpoledne u Marleen v atelieru nikdy nezapomenu,dekuju!!!! Jste proste skvela!

Andrejka – film noir fotografie

Marleen dokáže vykouzlit úžasné fotografie, a úsměv na tváři během celého focení, i po něm 🙂 Děkuji za příjemně strávený čas v ateliéru a za překrásné fotografie. Na focení budu vzpomínat dlouho.

Verča – boudoir