PLATEBNÍ PODMÍNKY

Při výběru termínu platíte zálohu focení 1500 Kč na jakýkoliv typ focení, která je splatná na účet. Podle toho, kolik si z focení vyberete fotek, doplácíte dle platného ceníku, opět platíte na účet. 

PODMÍNKY FOCENÍ

Snažně Vás prosím, abyste na focení chodili včas. Pozdní příchod bez předešlé omluvy není důvodem pro prodlužování časového harmonogramu focení. Opozdíte-li se o víc jak 30 minut bez omluvy, jsem oprávněna fotografování zrušit.

VÝBĚR FOTOGRAFIÍ A DODÁNÍ

Po každém focení ode mne dostanete náhledovou galerii, abyste si vybrali své fotky. Vyhrazuji si právo na to, abyste výběr učinili do 10 dnů od doručení galerie. Náhledové fotografie jsou určeny výhradně pro výběr k retuši a jejich následnou finální úpravu. Mějte prosím na paměti, že Vámi nevybrané a mnou neupravené fotografie neposkytuji.

Dodací lhůta po Vašem výběru je 1-2 týdny. V případě mé nemoci nebo ve svatební sezóně se může čas dodání prodloužit. Vždy se ale snažím všechny Vaše fotografie zpracovat co nejdříve. 

Fotografie zasílám v digitální podobě přes úschovnu. Tam, kde máme domluvený tisk fotek, se domluvíme na osobním předání nebo zaslání poštou. 

PODMÍNKY POSTPRODUKCE A REKLAMACE

Všechny vybrané fotografie prochází postprodukcí, která je od základních úprav až po náročnější retuše dle toho, jaký druh focení jste si vybrali. 

Fotografie upravuji podle svého stylu. Věřím, že i pro můj styl jste si mě vybrali, a tak víte, jakým směrem se fotografie budou ubírat. Můj styl je autorským pojetím fotografa a není důvodem k reklamaci zakázky. Důvodem reklamace není rozdílné vnímání barevnosti fotek či představa zpracování fotek dle zákazníka, která je zcela odlišná od stylu fotografa. V náhledové galerii Vám vždy posílám titulní fotografii upravenou, abyste viděli, jakým směrem se fotky budou ubírat.

Vždy se Vás snažím dostatečně připravit na dané focení, abyste byli spokojeni a připravěni. Nicméně nespokojenost s vlastním vzhledem, nevyžehlené oblečení, nevhodná manikúra, mastné/neumyté vlasy či špatně zvolené oblečení (i tady se Vám snažím vždy poradit, co je a co není vhodné) nejsou důvodem k reklamaci. 

Reklamace vizážistických, stylistických a kadeřnických služeb le uplatnit pouze v den focení. Nebojte se říct, že chcete něco upravit nebo jinou barvu rtěnky atp. Moje vizážistky se vždy ptají, zda jste spokojené a pokud ne, není nic jednoduššího, než to hned napravit.