Co všechno pro vás fotím?

 

Rodinné příběhy – focení u vás doma nebo venku, kde to máte rádi

Když mě pustíte do svých domovů, objevíte kouzlo vaší rodiny. Uvidíte vzájemnou lásku, škádlení, radost, úsměvy, malé detaily, na které byste zapomněli nebo si jich třeba vůbec nevšimli. Uvidíte se spolu. Doma, ve svém. Všechno to, co máte rádi, budete mít v cyklu fotek, kterému říkám “rodinné příběhy”.

Myslíte si, že je váš domov nefotogenický? Nechte se vyvést z omylu. Věřte mi, že každý domov je krásný. Je váš. Jste to vy. Ukazuje, kým jste a v jaké životní fázi se nacházíte. Až se na fotky za pár let podíváte, ukáží vám více než ty z ateliéru. V hlavě vám proběhne “Jééé, my jsme měli takovou lampičku. Jééé, ten stůl a skříňka.” Ráda bych do fotek dostala i každodenní činnosti. Co takhle si s dětmi připravit svačinku, namazat si chleba a pořádně se u toho umazat, blbnout s pejsky nebo venku zalévat květiny?

Rodinné příběhy zachycují vás a vaše děti v krásné realitě života. Jsou děti umazané od hlíny, mají pusu od marmelády, díru na teplácích, protože zrovna spadli nebo se radují, brečí, skáčou…? To je život. To jsou emoce. To je to, co vám připomene, jací jste. Pojďte být blázniví, hraví, střelení. Focení není nuda. Je to čas, který můžete maximálně využít, abyste i jako rodiče mohli být se svými dětmi také dětmi.

Fotografie pro ženy – boudoir, film noir, femme

Děkuji každé ženě, která ke mně zavítá. Cením si vaší odvahy stoupnout si přede mne a odhalit se. Postavit se před objektiv a čekat, až zmáčknu spoušť, abych vás vyfotila tak, jak vás vidím já. Věřte ale tomu, že je to úplně jinak, než se vidít vy samy. Nevidím nedostatky. Vidím jen přednosti. Krásný úsměv, dlouhé řasy, ďolíčky ve tváři, vaši ladnost, noblesu, když si sednete jako dáma. Vidím i vaši touho po dokonalosti, kterou v sobě nevidíte, ale která tam je, protože ji vidí jiní. Ať už já, váš partner nebo třeba rodiče. Mějte se rády a v lepším případě se milujte. Sebeláska je osvobozující a má dominový efekt lásky ke všemu kolem. 

Mateřství

Žena se 9 měsíců připravuje na to, aby se zamilovala na celý život. Mateřství je o vytvoření nekonečné lásky. Je to nádherný mix každodenního chaosu a neskutečné lásky. V období po narození je pouto založeno na několika věcech, ale jedno z dominantních je kojení miminka. Je to něco, co se nedá jen tak vysvětlit, a proto se moc ráda věnuji i fotografiím tohoto pouta. Jen se podívejte do alba mateřství.

,,Všichni dospělí byli dětmi, ale málokdo si na to pamatuje.“