Svatební boudoir

Ráda bych vám představila mé svatební fotky. Než se ale na ně podíváte, podívejte se ještě na pár fotek ze svatebního boudoiru.

Ten jsem si před pěti lety vymyslela pro ženy. Pro ženy, které se chystají a těší na svou svatbu. Které zařizují tolik věcí, a pak snad i zapomínají na to, že se vdávají. Pro ty ženy, které hubnou, cvičí, mění si vlasy, pohádají se třeba s partnerem (když řeší detaily nebo mají jiné svatební trable) nebo jsou mu naopak vděčné, že jim pomáhá. Pro ženy, aby si stihly uvědomit, že se vdávají.

Pár týdnů před svatbou prožijí několik nezapomenutelných hodin u mne v ateliéru. Nalíčíme, učešeme, nazdobíme, poradíme, zkrášlíme a spoustu věcí půjčíme. Pak budeme kouzlit. Nádherné svatebně laděný boudoir. Ten pak můžete věnovat svému nastávajícímu. Co všechno se dá s fotkami udělat – to vám ráda prozradím osobně.

Volné termíny a cenu svatebního boudoiru vám sdělím na dotaz. Napište mi email na foto@marleen.cz spolu s datem vaší svatby.

„Bude to mít kouzlo a bude to vonět láskou.“

Svatby

Pokud chcete vědět, jaké balíčky nabízím, stačí si stáhnout můj svatební magazín.

Svatební termíny

Ohledně termínu vaší svatby mi napište na foto@marleen.cz

„Bude to mít kouzlo a bude to vonět láskou.“

V albech se můžete podívat na mou práci. Ráda fotím detaily, momenty, zážitky. Jsem spíš tichý pozorovatel, než hlučný bavič.

Jestliže vám fotky nestačí a rádi byste i video, stačí se mě zeptat. Ráda doporučím osvědčené kameramany, kteří svou práci umí opravdu dobře.