Datum

Svatební boudoir

Svatba s vůní svůdnosti

Boudoir. Vysoké podpatky, vkusné spodní prádlo, krajka, negližé. Svatba není jen oslavou lásky, ale také oslavou ženské síly. Budoucí manželky a matky. Svůdné ženy. Nechte se zvěčnit pro svého nastávajícího tak, jak vás nikdo jiný neuvidí. Tak, jak vás vidí jen on. Vkusně a nezapomenutelně. Aneb nevěsta jinak.

V dokonalosti je krása

Každá z nás jsme dokonalá, i když si to bojíme přiznat. I když se tak nevidíme. Jsou ale lidé, kteří nás jako dokonalou vidí. Například ženich. A vidí v nevěstě to nejkrásnější, co je jeho oku milé, vstřícnost, lásku, pochopení, splynutí dvou duší. Vidí bezpočet kladů, pro které se rozhodl právě s touto ženou spojit po zbytek života, vložit své srdce do jejích dlaní. Na oplátku mu můžete dát to nejlepší ze sebe – hrdou svůdnici ve vás. Měly byste mít věčnou připomínku toho, jaká nádhera se uvnitř vás skrývá.

Svatební boudoir

Boudoir je styl focení, který se navždy vryje do vašich srdcí. Je smyslný a svůdný, ale rozhodně ne laciný. Zachycuje ženu v tom nejlichotivějším světle, přitom ukáže jen to, co je třeba ukázat, ale neprozrazuje příliš mnoho. Jsou to krajky a decentní negližé s nádechem svůdnosti. Dáte tak partnerovi možnost nahlédnout a uchovat, jak jste výjimečná. Pokud si myslí, že zná každý váš vlas a každý pohyb pootevřených rtů, můžete mu darovat sérii jedinečných fotek zachycujících předsvatební přípravy, kde vás uvidí v novém světle. A dostane je přesně v okamžiku, kdy s vámi vykročí na společnou cestu životem.

Svatba bez starostí

O nic se nemusíte starat. Pokud vám v prádelníku leží krajkové prádélko, určitě jej vezměte s sebou, ale líčení a vše ostatní už zajistíme v ateliéru. Můžete si vyzkoušet svatební líčení. Odpočinout si v hektickém shonu všech příprav. Zachytíme krásu nejen vaší duše, ale i sílu okamžiku nevěsty v objetí bílé něhy. A to vše v předstihu, abyste si pak mohla plně vychutnat svůj velký den.

Více fotografií naleznete zde. Volné termíny a ceny zde.

Více informací a ceny naleznete v mém magazínu.

Více článků